Betist VİP Twitter 

Betist vip Twitter 

Betist VIP Twitter  hesabı ile üyelerine aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Betist online bahis platformunda adından oldukça söz ettiren bir sitedir. Bununla birlikte sitenin pek çok sosyal medya hesabı da bulunuyor. Bu sosyal medya hesaplarından biri de karşımıza Twitter olarak çıkıyor. Dünya genelinde kullanıcı sayısı milyonları aşan Twitter’da sitenin online bir sosyal medya hesabı bulunması da üyeleri fazlasıyla memnun ediyor diyebiliriz. Böylece üyeler, sitedeki tüm gelişmeleri bu hesap üzerinden de takip edebilirler. Bunun için yapmanız gereken sitede belirtilen Twitter hesabını takibe almanız. Bu sayede sitenin güncel giriş adresini, çeşitli karşılaşmaları ve sonuçlarını aynı zamanda da turnuvaları takip edebilirsiniz. Ayrıca güncel bonus ve promosyonlar hakkında da yine bu twitter adresinden bilgilendirme alabilirsiniz. Tüm bunlar ile birlikte Betist büyük bir aile olma yolunda ciddi adımlar kat ediyor diyebiliriz. Peki sitenin diğer sosyal medya hesapları neler biliyor musunuz?

Betist VIP Twitter Twitter ve Diğer Sosyal Medya Hesapları 

Betist, online platformda üyelerine en profesyonel ve verimli bir ortam oluşturmak adına çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Bu çalışmalarından biri ise sitenin sosyal medya hesaplarıdır. Twitter, Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya hesaplarına sahip olan site, üyelerine her alanda el uzatıyor diyebiliriz. Bu sosyal medya hesaplarını takip ederek sizler de site gerçekleşen tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin Youtube hesabından da site hakkında oldukça geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Tüm bunların üyelere sağlanmasındaki amaç ise, her şeyden haberdar olmanız için en uygun yöntem olması. Böylece sitenin yeni giriş adresinden, sitede yapılan değişikliklerden an ve an haberdar olabilirsiniz. Eğer, sitenin tüm bu sosyal medya hesaplarının üyelere sağladığı faydaları merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Betist Sosyal Medya Hesapları Faydaları 

Betist Twitter hesabı olmak üzere daha önceden de bahsettiğimiz gibi çeşitli sosyal medya hesaplarına sahip bir sitedir. Pek çok üye gündelik yaşantının verdiği yoğunluktan dolayı sitedeki gelişmeleri her zaman takip edemiyor. Ancak sitenin Instagram, Pinterest, Youtube ve Twitter gibi hesaplarındandır. Yani siteyi takip ederek kısa sürede tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bununla birlikte üyelere tanımlanan kısa süreli avantajlı paketleri, bonus ve promosyonları da kaçırmamış olursunuz. Eğer sitenin sosyal medya hesaplarını henüz takibe almadıysanız, son güncel adresinden siteye giriş yaparak sizlere belirtilen orijinal adresleri takibe almaya başlayabilirsiniz. Böylece rakiplerinizden de bir adım önde olma şansını yakalayabilirsiniz.